WYPRAWY i PODRÓŻE

#FotografiaToPrzygoda
wyprawa fotograficzna Francja

FOTOGRAFICZNY TOUR DE FRANCE

FOTOGRAFICZNY TOUR DE FRANCE – niezapomniana, prawie 6-tygodniowa wyprawa fotograficzna, która zabierze nas w podróż dookoła Francji, od zachwycających wybrzeży aż po majestatyczne szczyty. Ta wyjątkowa przygoda to nie tylko okazja do odkrycia niezwykłej różnorodności i piękna Francji, ale również szansa na pogłębienie wiedzy fotograficznej.

Czytaj więcej »

Wrześniowe Dolomity – Fotografia krajobrazowa – Fotografia górska

Dołącz do mnie w fotograficznej podróży przez serce Dolomitów, gdzie każdy wschód i zachód słońca rysuje nową historię na niebie. Od ziemnych piramid, przez magiczne światło Passo delle Erbe, aż po spokój Lago di Federa – to wyprawa, która łączy pasję do fotografii z miłością do przyrody. Odkryj z nami niezwykłe krajobrazy i momenty, które na zawsze zostaną uchwycone w kadrze.

Czytaj więcej »
wenecja fotograf krajobrazu

Fotografia krajobrazowa – Wenecja – Ponte dell’Accademia

W moim najnowszym vlogu z Wenecji, wykorzystując obiektyw TAMRON 28-200, udało mi się uchwycić niezwykłą magię dwóch wschodów i jednego zachodu słońca na moście Ponte dell’Accademia. Podczas gdy moja żona odpoczywała, ja wyruszałem na poranne „łowy fotograficzne”, aby złapać pierwsze i ostatnie promienie słońca malujące niebo nad miastem. Ten krótki, ale intensywny czas spędzony w Wenecji był nie tylko okazją do stworzenia wyjątkowych zdjęć, ale także do głębokiego zanurzenia w atmosferze tego magicznego miejsca.

Czytaj więcej »
wakacje w Iranie. Iran. Vlog

IRAN 🇮🇷 Wypożyczonym samochodem przez kraj Persów.

W listopadzie 2022 roku wraz z moją żoną spędziliśmy trzy tygodnie w Iranie, przemierzając jego drogi wypożyczonym samochodem Peugeot Pars. Przejechaliśmy ponad 6 tysięcy kilometrów, zwiedziliśmy piękne miasta i lokalne bazary, zobaczyliśmy niezliczoną ilość cudów natury i spotkaliśmy przemiłych ludzi.

Czytaj więcej »
sassi di matera

Włochy Południowe. Od Positano po Craco – Magia Słońca, Historia i Treking Ścieżką Bogów

Podczas tej wyjątkowej serii vlogów zabieram Was w podróż przez niezwykłe włoskie krajobrazy, od malowniczego Positano, przez tajemnicze Atrani, aż po historyczne Sassi di Matera i opuszczone miasteczko Craco. Doświadczymy razem magicznych wschodów i zachodów słońca, przejedziemy się malowniczym wybrzeżem Amalfi, i odkryjemy miejsca znane z filmów o Jamesie Bondzie. Nie zabraknie też przygód, jak treking Ścieżką Bogów, czy przeprawa przez zaśnieżone drogi w poszukiwaniu słońca.

Czytaj więcej »