Kryształowe zniekształcenia optyczne

GLIMMER


W wyjątkowy sposób wykadruj zdjęcie za pomocą pięknych nakładek do Photoshop.

Magiczne rozmycia do zdjęć photoshopMagiczne rozmycia do zdjęć

Twój wyjątkowy styl


Od początków mojego zainteresowania fotografią, często między fotografowaną osobą a obiektywem używam jakiegoś rodzaju rozpraszacza światła, np. szklanego elementu z żyrandola albo pryzmatu. Dzięki temu mogę skupić uwagę na głównym obiekcie albo lekko zakryć mniej interesujące części kadru.

Specjalnie przygotowane tekstury w tym pakiecie oferują unikalny sposób na budowanie zainteresowania na zdjęciu oraz zaakcentowanie lub zmiękczenie części kadru. Znajdziesz tu delikatne kryształowe rozmycia jak też te bardziej drapieżne dodające charakteru twojemu zdjęciu.

Photoshop overlays najlepsze zniekształcenia optycznePhotoshop overlays najlepsze lens distortions

Zawartość paczki


  • 73 wyjątkowe zniekształcenia optyczne
  • Optycznie uchwycone szklane elementy /przeszkadzajki/ o bogatych detalach
  • Łatwa do użycia akcja do Photoshopa
  • Kompatybilne z Adobe Photoshop CC i Luminar 4, Luminar NEO
  • Paczka zawiera pliki JPG i PNG w wysokiej rozdzielczości
  • Opcjonalnie można pobrać pliki PNG 16-bit ProPhoto

Najwyższa jakość efektów


Wszystkie zniekształcenia optyczne zostały specjalnie sfotografowane, co sprawia, że mają naturalny wygląd i teksturę oraz subtelne przebłyski i załamania światła.

Używasz Lightrooma lub Capture One?
Nie ma problemu. Lightroom oraz Capture One bezproblemowo integrują się z Photoshopem i ułatwiają korzystanie z wyjątkowych zniekształceń optycznych, które zapewnia Glimmer.

Używasz Luminar 4?
Nie ma problemu. Luminar 4 ma możliwość używania warstw, więc możesz dodać te piękne zniekształcenia optyczne do swoich zdjęć, ustawiając przenikanie warstwy na Screen.

KUP GLIMMER

Jeśli interesujesz się fotografią to zapraszam na mój kanał YouTube oraz Instagram @slowikinspiruje, gdzie dziele się swoją wiedzą o fotografii i obróbce zdjęć.

fotografia ślubna – zdjęcia portretowe – zdjęcia ze chrztu – sesja rodzinna – sesja kobieca – zdjęcia podróżnicze – sesja boho – zdjęcia rustykalne