Pure Light /Ai/

Edytuj jak profesjonalista: Rewolucyjne presety AI dla fotografii okolicznościowej.

Cena promocyjna: 149zł

Ostatnia aktualizacja: Kwiecień 2024

PRESETY AI do profesjonalnej edycji zdjęć, które usprawnią Twój proces edycji.

Zestaw Pure Light /AI/ 2 otwiera nowe horyzonty edycji zdjęć w Adobe Lightroom, umożliwiając osiągnięcie efektów, o jakich mogłeś dotąd marzyć jedynie w Photoshopie. Te presety oferują autentyczną paletę barw, zainspirowaną klasycznym filmem analogowym, w której dominują nieskazitelne odcienie, krystaliczne biele i czysta czerń. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie edycji zdjęć, które zachwycają swoją autentycznością i wiernością rzeczywistości, natychmiastowo podnosząc standard prezentowanych przez Ciebie prac.

17 LAT DOŚWIADCZENIA, WSPARTE SZTUCZNĄ INTELIGENCJĄ ADOBE SENSEI.

Pure Light /Ai/ 2

• Z pakietem Pure Light /Ai/ edycja całego reportażu ślubnego zajmie Ci zaledwie kilka godzin!

• Jednym kliknięciem przyciemnisz tło i dodasz efekty specjalne 3D Pop.

• Jednym kliknięciem presetu Portret Ai zrobisz retusz portretu i poprawisz wygląd skóry.

• Film instruktażowy, który pokazuje, jak korzystać z tych narzędzi i presetów.

• Wyeliminujesz Photoshopa w większości przypadków ze swojego procesu edycji.

• Dzięki tej paczce i wiedzy z filmów na moim kanale YouTube usprawnisz swój proces obróļki zdjęć i oszczędzisz swój cenny czas.

• Otrzymujesz 2 lata darmowych aktualizacji paczki Pure Light /Ai/.

Cena promocyjna: 149zł

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Ta paczka presetów to proste i łatwe w użyciu narzędzie do edycji zdjęć, które można użyć w Adobe Lightroom i Adobe Photoshop ACR. Zastosowanie presetów jest bardzo intuicyjne, a ich wybór oraz dostosowanie do konkretnego zdjęcia zajmuje tylko jedno lub kilka kliknięć. Możesz nawet zastosować te presety automatycznie na cały reportaż ślubny czy sesję zdjęciową.
Before After fotografia ślubna presety lightroomfotografia ślubna presety adobe lightroom
Before After fotografia chrztu presety lightroomfotograf chrzest presety lightroom

ZDJĘCIA Z CHRZTU

Zapomnij o skomplikowanym i czasochłonnym procesie edycji zdjęć. Dzięki temu zestawowi presetów, możesz w łatwy sposób uzyskać niesamowite efekty. Twoi klienci nie będą zmuszeni do oczekiwania przez miesiące na swoje zdjęcia. Usprawnij swój proces pracy nad zdjęciami i bez wysiłku edytuj swoje zdjęcia w kilku kliknięciach. Dzięki skróceniu czasu poświęconego na postprodukcję, możesz skupić się na tym, co najważniejsze – robieniu zapierających dech w piersiach zdjęć i opowiadaniu unikalnych historii.

Tak piszą użytkownicy paczki

“Rewelacyjna paczka presetów, ma wszystko to, co jest potrzebne do kompleksowej edycji w LR. Jeśli do tego jesteś szczęśliwym posiadaczem The One, to masz świetny duet i mnóstwo wolnego czasu dla siebie. Z całego serca polecam.”
Katarzyna Chojnacka
“To kolejna moja paczka od Pawła, działa bardzo fajnie, naturalnie i jest przede wszystko łatwa, intuicyjna w użyciu. Polecam tę paczkę 🙂”
Piotr Pasek
“Super paczuszka. Świetnie nadaje się do obróbki imprez okolicznościowych. Dzięki tym presetom mam zoszczędzone sporo czasu. Polecam z czystym sumieniem.”
Darek

Dołącz do użytkowników Pure Light /Ai/

Do zestawu presetów dołączam również cenne wskazówki, które z pasją przekazuję na moim kanale YouTube, 'Słowik inspiruje’. Znajdziesz tam przystępne poradniki, w których pokazuję, jak skutecznie edytować zdjęcia, oraz demonstruję praktyczne zastosowanie Pure Light /Ai/ i innych moich presetów w Adobe Lightroom i Photoshop.

Cena promocyjna: 149zł

PRESETY DO SESJI ŚLUBNEJ

Te presety doskonale akcentują piękno naturalnego światła i otoczenia, co czyni je idealnym wyborem do plenerowych sesji ślubnych. Umożliwiają one wydobycie i podkreślenie romantycznej atmosfery tych wyjątkowych chwil, zachowując jednocześnie naturalność i autentyczność uchwyconych emocji.
Before After plener ślubny presety akcje lightroomplener ślubny presety lightroom
Before After Ślub w kościele Presety do LightroomŚlub w kościele najlepsze Presety do Lightroom

ŚLUB w KOŚCIELE

Wyzwaniu, jakim jest trudne oświetlenie podczas ceremonii ślubnej w kościele, te presety sprostają z niesamowitą łatwością. Oddają one nie tylko atmosferę i uroczysty charakter tych chwil, ale również nadają fotografiom głębię i wyrazistość. Dzięki nim możliwe jest uwypuklenie nawet najdrobniejszych detali architektury kościelnej oraz uchwycenie emocji towarzyszących tym niezapomnianym momentom.

ŚWIATŁO MIESZANE I BŁYSKOWE

Te presety doskonale radzą sobie również z edycją zdjęć wykonanych przy użyciu światła błyskowego oraz w warunkach oświetlenia mieszanego, często spotykanych na salach weselnych. Ich zastosowanie pozwala na harmonijne zbalansowanie odcieni i kontrastu, zapewniając zdjęciom z imprez wyjątkową głębię i żywotność kolorów, nawet w najbardziej wymagających warunkach oświetleniowych.
Before After presety ślubne Lightroom sala weselna światło błyskowepresety ślubne akcje Lightroom Photoshop sala weselna
new horizons platformy

Regularne aktualizacje

Presety i narzędzia AI są regularnie aktualizowane i dostosowane dla najnowszych wersji Adobe Lightroom i Adobe Photoshop. Są kompatybilne z Adobe Lightroom, Lightroom Classic oraz Adobe Camera Raw (ACR) – oznacza to, że możesz także używać presetów w programie Adobe Photoshop. Otrzymujesz rok darmowych aktualizacji paczki Pure Light. Paczkę Pure Light /Ai/ możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek jesteś. Możesz ją zsynchronizować z Lightroom Mobile na swoim telefonie z systemem iOS i Android za pośrednictwem chmury Adobe Creative Cloud.

ZDJECIA RODZINNE

Dodatkowo, presety z kolekcji Pure Light /Ai/ są idealne do automatycznej edycji dużej liczby zdjęć grupowych robionych podczas wesela, zapewniając jednolity i profesjonalny wygląd całej serii. Umożliwiają szybką obróbkę i doskonałą harmonię kolorystyczną, co jest kluczowe przy obszernej ilości zdjęć z tak ważnego wydarzenia.
Before After zdjęcia grupowe na weselu presety do lightroomzdjęcia grupowe na weselu presety lightroom
Before After fotografia komunijna presety do lightroom akcje photoshopfotografia komunijna najlepsze w Polsce presety do lightroom akcje photoshop

Fotografia komunijna

Presety Pure Light /Ai/ idealnie odnajdują się w subtelności i czystości, które są kluczowe przy edycji zdjęć z pierwszej komunii świętej, podkreślając niewinność i piękno tego wyjątkowego momentu. Dzięki nim, każda fotografia staje się odzwierciedleniem tej wyjątkowej uroczystości, zachowując jej święty i czysty charakter.

Co piszą fotografowie?

“Nie widziałem lepszej oferty u konkurencji. Polecam każdemu!”
NoToCyk
“Polecam tą paczkę. Na start bardzo ułatwiła mi obróbkę zdjęć ze ślubu i jak narazie to chyba najbardziej ulubione moje presety.”
Darek
“Bardzo pożyteczna paczka, znacząco przyspiesza obróbkę zdjęć, a w połączeniu z The One działa rewelacyjnie. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.”
Wojtek

Cena promocyjna: 149zł

Zobacz jak działa Pure Light /Ai/ 2

Wykorzystaj w pełni presety Pure Light /Ai/ dzięki temu szkoleniu, w którym pokazuję jak działają wszystkie narzędzia i jak z nich korzystać.

Co zawiera paczka?

– 29 presetów (pliki XMP) //do Lightroom 7+, Lightroom Classic 13+, Photoshop Adobe Camera Raw 16+

Cena promocyjna: 149zł

@slowikinspiruje

YouTube

Mój kanał
Słowik inspiruje

Masz pytanie?

pawel@slowik.eu

Instagram

Dołącz do mnie.
Zobacz kulisy!