The Other Side Of Love

Analogowe zdjęcia w stylu Classic Glamour


Ta kolekcja narzędzi i presetów o filmowym klimacie w stylu Classic Glamour do Adobe Lightroom i Photoshop ACR opiera się na podejściu „jakość ponad ilość”, a wszystkie presety i narzędzia zostały dokładnie przetestowane na dużej liczbie zdjęć ślubnych, zdjęć z sesji portretowych i rodzinnych. Nadają się też świetnie do reportaży ze chrztów oraz zdjęć podróżniczych. Bez problemu uzyskasz niesamowitą i profesjonalną obróbkę. Ta paczka nie tylko zapewni wyjątkowy kolor Twoim zdjęciom, ale także pomoże odzyskać szczegóły, które mogły zostać utracone.

Nadaj swoim zdjęciom analogowego klimatu w stylu Classic Glamour — bez wysiłku! Dzięki tej wyjątkowej paczce presetów i narzędzi do Adobe Lightroom i Photoshop ACR twoje zdjęcia nabiorą nowego wymiaru.

Kup Presety The Other Side Of Love
presety Classic Glamour WeddingClassic Glamour Wedding presety Lightroom

Darmowe presety Lightroom

Presety opracowane dla Adobe Lightroom i Photoshop ACR


Wszystkie presety są kompatybilne z Adobe Lightroom, Lightroom Classic (pliki XMP) oraz Lightroom Classic w wersji do 7.2 (pliki lrtemplate).
Presety są także kompatybilne z aplikacją mobilną Lightroom na iOS i Androida.
Te presety będą działały również z programem Adobe Camera Raw (ACR) w wersji 10.3 lub nowszej – oznacza to, że możesz także używać presetów w programie Adobe Photoshop.

leśna ślubna sesja boho
ślubna sesja rustykalna
ślubna sesja boho

Presety dla każdej fotografii
Portrety, zdjęcia ślubne, zdjęcia ze chrztu lub piękne zdjęcia podróżnicze, naturalne sesje rodzinne i zdjęcia kobiece. Bez względu na to, jakie zdjęcia robisz, ta paczka presetów i narzędzi do Adobe Lightroom została zaprojektowane z myślą o pięknych zdjęciach!

Odkryj na nowo estetykę filmu.
Wprowadź magiczny akcent filmu analogowego do cyfrowej ciemni w Adobe Lightroom.
Te presety wprowadzają magiczny klimat filmu do świata fotografii cyfrowej i sprawią, że Twoje zdjęcia będą wyglądały oszałamiająco za jednym kliknięciem.

Lightroom Classic i Lightroom Mobile
Niezależnie od tego, czy edytujesz swoje zdjęcia na wysokiej klasy komputerowej stacji roboczej, czy na telefonie czekając na lot, pomogę Ci zainstalować i zastosować moje presety do zdjęć. Bądź kreatywny, gdziekolwiek jesteś.

Co zawiera paczka z presetami


– 21 presetów (pliki XMP) //do Lightroom 1.3+, Lightroom Classic 7.5+, Lightroom Mobile 5.2+ /Android/, Photoshop Adobe Camera Raw 10.5+ /Windows i Mac/

– 21 profil (plik XMP) //do Lightroom 1.3+, Lightroom Classic 7.5+, Lightroom Mobile 5.2+ /Android/, Photoshop Adobe Camera Raw 10.5+ /Windows i Mac/

– 21 presetów (pliki .lrtemplate) //do Lightroom Classic w wersji do 7.2

– 21 presetów (pliki DNG) //do darmowej wersji Lightroom Mobile /iOS i Android/

Przykłady Przed i Po

najlepsze presety lightroomlightroom najlepsze presety
lightroom presety filmowelightroom presety filmowe najlepsze
fotograf na chrzest ochotapresety lightroom chrzest chrzciny
Kup Presety The Other Side Of Love

Jeśli interesujesz się fotografią to zapraszam na mój kanał YouTube oraz Instagram @slowikinspiruje, gdzie dziele się swoją wiedzą o fotografii i obróbce zdjęć.

fotografia ślubna – zdjęcia portretowe – zdjęcia ze chrztu – sesja rodzinna – preset do zdjęć – sesja kobieca – zdjęcia podróżnicze – presety ślubne – zdjęcia ślubne glamour