Projekt 1443

Profile inspirowane filmem Kodak Aerochrome

Wyjątkowe surrealistyczne kolory, które wyróżnią twoje zdjęcia.


Ta kolekcja profili i presetów dla Adobe Lightroom oraz Photoshop ACR inspirowana jest specjalistyczną błoną fotograficzną Kodak Aerochrome. Film ten czuły był na całe widzialne widmo światła tak samo, jak normalny film, z tą różnicą, że jego czułość sięga dużo dalej, na niewidzialną bliską podczerwień. Kodak Aerochrome oferował wyjątkową kolorystykę zdjęć, do której do dzisiaj wzdychają fotografowie.

Dzięki tej paczce odkryjesz magiczną estetykę fotografii w podczerwieni. Twoje zdjęcia będą wyglądały surrealistycznie oraz wyróżnią się w tłumie innych, przyciągając uwagę widza.

Kup Presety Projekt 1443
kodak areochrome 1443 presety lightroom profilekodak areochrome projekt 1443 presety lightroom profile

kodak aerochrome presety lightroom platformy

Presety opracowane dla Adobe Lightroom i Photoshop ACR


Presety i profile są kompatybilne z Adobe Lightroom, Lightroom Classic (pliki XMP) oraz Adobe Camera Raw (ACR) w wersji 10.3 lub nowszej – oznacza to, że możesz także używać presetów w programie Adobe Photoshop.
Paczkę Projekt 1443 możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek jesteś. Możesz ją zsynchronizować z Lightroom Mobile na swoim telefonie z systemem Apple iOS i Google Android za pośrednictwem chmury Adobe Creative Cloud.
Presety i profile działają też z darmową wersją Lightroom Mobile na telefonach oraz tabletach z systemem Android.

Adobe Lightroom
lightroom cc presety profile
Jeśli chcesz łatwo edytować zdjęcia i mieć je bezpieczne w chmurze oraz dostępne na innych urządzeniach, Adobe Lightroom umożliwia korzystanie z presetów i profili Projekt 1443 na dowolnym urządzeniu.

Adobe Lightroom Classic
lightroom classic presety profile
Obejrzyj wideo i zobacz, jak używam presetów i profili Projekt 1443 w najbardziej wszechstronnej wersji Adobe Lightroom Classic.

Lightroom Mobile
lightroom mobile iphone presety profile
Jeśli robisz zdjęcia i edytujesz je na telefonie, możesz skorzystać z ustawień wstępnych / presetów i profili Projekt 1443 w aplikacji Lightroom Mobile, aby z łatwością ulepszyć swoje ujęcia.

Adobe Camera Raw
photoshop acr presety profile
Edycja zdjęć w Adobe Photoshop otwiera nowy świat możliwości, a presety / ustawienia wstępne Projekt 1443 integrują się bezpośrednio z Adobe Camera Raw.

presety i profile lightroom sesja portretowa
fotografia ślubna presety lightroom
presety profile lightroom fotografia ślubna

Presety + Wiedza
Do presetów tych dostajesz także dużą dawkę wiedzy, którą w łatwy sposób przekazuję ci moim kanale YouTube. Na kanale tym uczę edycji zdjęć oraz pokazuję, gdzie i jak wykorzystuje te jak i inne moje presety w Adobe Lightroom.

THE ONE
Ta paczka świetnie współpracuje z wyjątkowym systemem profesjonalnych presetów i narzędzi do edycji zdjęć w Adobe Photoshop Lightroom – THE ONE.

Lightroom, Lightroom Classic i Lightroom Mobile
Niezależnie od tego, czy edytujesz swoje zdjęcia na komputerze PC, MAC czy na swoim telefonie lub tablecie, pomogę Ci zainstalować i zastosować moje presety do zdjęć. Bądź kreatywny, gdziekolwiek jesteś.

Co zawiera ta paczka


– 16 profil (plik XMP) //do Lightroom 1.3+, Lightroom Classic 7.5+, Photoshop Adobe Camera Raw 10.5+ /Windows i Mac/

– 16 presetów (pliki XMP) //do Lightroom 1.3+, Lightroom Classic 7.5+, Photoshop Adobe Camera Raw 10.5+ /Windows i Mac/

– Do presetów tych dostajesz także dużą dawkę wiedzy, którą w łatwy sposób przekazuję ci moim kanale YouTube.

PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA


Przykłady przed i po edycji tymi presetami możesz zobaczyć na koncie presetów na instagramie: @projekt.1443

Kup Presety Projekt 1443

Jeśli interesujesz się fotografią to zapraszam na mój kanał YouTube oraz Instagram @slowikinspiruje, gdzie dziele się swoją wiedzą o fotografii i obróbce zdjęć.

fotografia ślubna – sesje portretowe – fotografia chrztu – rodzinna sesja lifestylowa – preset do zdjęć – sesja kobieca – zdjęcia podróżnicze – zdjęcia z wakacji – fotografia uliczna – infrared film simulation