Rewolucyjne presety AI, które działają dla Ciebie

THE ONE /Ai/

Poznaj THE ONE /Ai/: wszechstronną kolekcję profesjonalnych presetów i narzędzi wykorzystujących sztuczną inteligencję, stworzoną z myślą o edycji zdjęć w Adobe Lightroom oraz Adobe Photoshop. Z THE ONE /Ai/ edycja zdjęć staje się szybka i efektywna, umożliwiając Ci tworzenie profesjonalnych fotografii wysokiej jakości w zaledwie kilka kliknięć. Z THE ONE /Ai/ edycja zdjęć będzie bułką z masłem, nawet jeśli jesteś początkujący! Wraz z presetami otrzymujesz kurs pokazujący jak skutecznie korzystać z presetów podczas edycji zdjęć. Do kursu dołączone są wszystkie pliki, na których pokazuję poszczególne techniki edycji. Dzięki temu możesz podążać za moimi wskazówkami, samodzielnie ćwicząc edycję zdjeć.

Efektywność i precyzja
THE ONE /Ai/ pozwala na szybką i dokładną edycję zdjęć, oszczędzając Twój cenny czas.
Adaptacyjne presety
Bez trudu usuń szum i wyostrz zdjęcia, niezależnie od użytego ISO, dzięki presetom adaptacyjnym.
Specjalne efekty
Dodaj efekty takie jak tilt-shift, filtr mist, a nawet śnieg i gwiazdy na niebie, aby nadać zdjęciom wyjątkowego charakteru.
Retusz portretu
Zrób retusz portretu jednym kliknięciem, dzięki zaawansowanym narzędziom AI.
Wycieki światła i flary
Wzbogać swoje zdjęcia o wyjątkowe efekty świetlne, korzystając ze specjalnych presetów.
Korekty lokalne
Usprawnij swoją pracę w Lightroom Classic i Photoshop dzięki presetom korekt lokalnych.
Wsparcie i edukacja
Dołączony kurs edycji zdjęć pokaże Ci, jak maksymalnie wykorzystać te narzędzia i presety.
Zaawansowana edycja RAW
Odkryj specjalne profile liniowe RAW dla jeszcze głębszej edycji zdjęć krajobrazowych.

Najlepsza inwestycja, jeśli chodzi o Lightroom w moim przypadku. Robisz mega robotę, oby tak dalej!

@stecu.jb

Dołącz do użytkowników THE ONE /Ai/

Kupując paczkę presetów THE ONE /Ai/, otrzymujesz nie tylko narzędzia, które ulepszają zdjęcia, ale też kurs wideo oraz dostęp do praktycznych porad na moim kanale 'Słowik inspiruje’. Pokazuję tam, jak prosto i skutecznie można edytować zdjęcia, wykorzystując THE ONE /Ai/ oraz inne moje presety w Adobe Lightroom i Photoshop. Subskrybuj mój kanał, by nauczyć się czegoś nowego i dać swoim zdjęciom to „coś”.

the one portret ai lightroom photoshop

Cena promocyjna: 99zł

porównanie presetów THE ONE

Tak piszą użytkownicy paczki

“Długo szukałam wtyczek lub akcji, które przyśpieszą obróbkę zdjęć i w końcu trafiłam. Moja praca skróciła się o 2/3, a większość wykonuję w LR. Czasem w ogóle nie włączam PS! Polecam wszystkim – pięknie opisane, film instruktażowy też nie pozostawia z pytaniami.”
Ania
“Moją amatorską przygodę z programem Lightroom rozpocząłem od wersji 3. Przeszedłem przez wiele kursów online i opanowałem program na swoje potrzeby. Jednak paczka Pawła THE ONE odmieniła totalnie moje podejście do obróbki zdjęć. Rozwój programy w połączeniu z tą paczką daje niesamowite możliwości, łatwość obróbki i przede wszystkim szybkość. Żałuję, że wcześniej jej nie znałem. Polecam w 100%. Rewelacja.”
Adam
“Ten pakiet zupełnie zmienia jakość obróbki zdjęć. Cudowne ułatwienie, wszystko pod ręką. Zdecydowanie przyspiesza pracę nad zdjęciem. Odkąd go mam to używam non stop. Nie wyobrażam sobie już obróbki bez tego pakietu ;)”
Before After sesja portretowa Bieszczady lightroom edycjasesja zdjęciowa Bieszczady lightroom edycja
Before After

Paweł musiał włożyć w tworzenie tych narzędzi naprawdę nie mało pracy, doceniam gdyż to z pewnością zaowocuje szybszą obróbka która tak naprawdę jest dla nas fotografów mega czasochłonna. Paczka the one po aktualizacji nabiera nowego życia i staje się jeszcze bardziej praktyczna, wszelkie ustawienia z których korzystamy są na wyciągnięcie “ręki” bez konieczności zastanawiania się ktorą z masek zastosować. Mega przydatna paczka, dzięki serdeczne. Pozdrawiam. Ps. Film instruktażowy, naprawdę mega treściwy i świetnie oddaje zastosowanie tej paczki w obróbce.

Michał Misztela - www.misztelafoto.pl

new horizons platformy

Regularne aktualizacje

Presety i narzędzia AI są regularnie aktualizowane i dostosowane dla najnowszych wersji Adobe Lightroom, Adobe Lightroom Classic oraz Adobe Photoshop. Otrzymujesz rok darmowych aktualizacji paczki. Paczkę THE ONE /Ai/ możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek jesteś. Możesz ją zsynchronizować z Lightroom Mobile na swoim telefonie i tablecie z systemem iOS oraz Android za pośrednictwem chmury Adobe Creative Cloud.
Zobacz jak działa THE ONE /AI/

Portret /Ai/

Odtwórz wideo

Krajobraz /Ai/

Odtwórz wideo

Kup teraz THE ONE /Ai/

Zapewniam Cię, że zakup w tej chwili jest całkowicie bez ryzyka. Jestem głęboko przekonany o wartości oferowanego pakietu presetów, jednakże, jeśli stwierdzisz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań i postanowisz z niego zrezygnować w przeciągu 30 dni od daty zakupu, gwarantuję Ci zwrot 100% poniesionych kosztów.

@slowikinspiruje

YouTube

Mój kanał
Słowik inspiruje

Masz pytanie?

pawel@slowik.eu

Instagram

Dołącz do mnie.
Zobacz kulisy!