fbpx
inteligentne presety ślubne do lightroom

Ostatnia aktualizacja Czerwiec 2023

THE ONE /AI/

Najlepsze na rynku adaptacyjne presety narzędziowe, które wykorzystują sztuczną inteligencję.

Kup teraz THE ONE Co jest w paczce?

Profesjonalne narzędzia AI, które usprawnią Twoją edycję zdjeć.


Paczka The One umożliwia przeprowadzenie edycji w Adobe Lightroom, o których nie przypuszczałbyś, że są możliwe bez Photoshopa. Wśród nich znajdują się adaptacyjne usuwanie szumu i wyostrzanie zdjęć, inteligentny retusz skóry jednym kliknięciem, automatyczne poprawianie nieba, zaawansowane korekty lokalne oraz wiele innych edycji, które można teraz przeprowadzać bez destrukcyjnie na plikach bezpośrednio w Adobe Lightroom przy pomocy presetów THE ONE /AI/


Automatyczne adaptacyjne usuwanie szumu.


Pozbądź się szumu na zdjęciu zachowując naturalny wygląd zdjęcia. Wszystko to automatycznie bez potrzeby ustawiania skomplikowanych suwaków usuwania szumu i wyostrzania w Lightroom. Adaptacyjne presety same dostosują parametry niezależnie czy zrobiłeś zdjęcie na ISO100 czy ISO12800. Lista obsługiwanych aparatów poniżej.

automatyczny retusz AI Najlepsze presety Lightroom w Polsceretusz AI automatyczny presety Lightroom

Retusz przy pomocy AI


Kilkoma kliknięciami presetów wykorzystujących sztuczną inteligencję Adobe Sensei zrobisz retusz portretu, poprawisz skórę i zdjęcie.

 • Długo szukałam wtyczek lub akcji, które przyśpieszą obróbkę zdjęć i w końcu trafiłam 🙂 Moja praca skróciła się o 2/3, a większość wykonuję w LR. Czasem w ogóle nie włączam PS! Polecam wszystkim – pięknie opisane, film instruktażowy też nie pozostawia z pytaniami.
  Ania
  Ania
 • Świetna paczka. Mega przyspieszają obróbkę zdjęć. Każdy powinien je mieć!
  JPPHOTO.PL
  JPPHOTO.PL
 • Pakiet mistrzostwo! Wszystko przejrzyste, intuicyjne przez co obróbka jest dużo łatwiejsza i szybsza. Polecam!
  Dawid
  Dawid
 • Dobre narzędzie. Nie tylko przyspieszyło mi pracę, ale również otworzyło oczy na nowe możliwości obróbki. Zdecydowanie polecam.
  Tomasz
  Tomasz
 • Nic ująć nic dodać , fajny pakiet pomocny dla pro fotografów!! Po zakupie szybciej przygotowuje materiał dla klientów 🙂 POLECAM !!!
  Artjaniphoto
  Artjaniphoto
 • Zakup pakietu The One to był przełom w mojej pracy. Zestaw uczynił ją bardziej intuicyjną i szybszą. Bardzo wszystkim polecam. Super robota Paweł
  Paweł
  Paweł

Dodaj trochę magi do zdjęcia.


Dodaj jednym kliknięciem wyjątkowe wycieki światła i flary dzięki 17 specjalnym presetom efektowym.

Popraw niebo jednym kliknięciem!


Dzięki adaptacyjnym presetom zasilanym sztuczną inteligencją Adobe Sensei możesz teraz najechać kursorem na preset i zobaczyć różne wersje swojego nieba, a potem dostosować moc presetu już po jego zastosowaniu. Te presty wykorzystują sztuczną inteligencję Adobe Lightroom, by na każdym zdjęciu stworzyć maskę nieba dostosowaną do danego zdjęcia.

Automatyczna poprawa nieba Presety Lightroom

17 lat mojego doświadczenia wsparte sztuczną inteligencją Adobe Sensei

THE ONE /Ai/


• Dzięki wyjątkowym presetom narzędziowym zrobisz edycję zdjęć szybciej i dokładniej oszczędzając czas.
• Presety korekt lokalnych do Lightroom Classic i ACR usprawnią Twoją edycję.
• Dodasz rozmycie tła, efekt tilt-shift i inne efekty specjalne.
• Automatycznie usuń szum i wyostrz zdjęcia niezależnie czy zrobiłeś je na ISO100 czy ISO12800. 53 inteligentne adaptacyjne presety ci w tym pomogą! Lista obsługiwanych aparatów poniżej.
• Jednym kliknięciem presetu AI zrobisz retusz portretu i poprawisz skórę.
• Dodaj wyjątkowe wycieki światła i flary dzięki 17 specjalnym presetom efektowym.
• Wyeliminujesz Photoshopa w większości przypadków ze swojego procesu edycji.
• Dzięki tej paczce i wiedzy filmów na moim kanale YouTube usprawnisz swój proces edycji zdjęć i oszczędzisz swój cenny czas.
• Otrzymujesz 2 lata darmowych aktualizacji paczki The One.

Regularne aktualizacje


Presety i narzędzia AI są regularnie aktualizowane i dostosowane dla najnowszych wersji Adobe Lightroom i Adobe Photoshop. Są kompatybilne z Adobe Lightroom, Lightroom Classic oraz Adobe Camera Raw (ACR) – oznacza to, że możesz także używać presetów w programie Adobe Photoshop.
Otrzymujesz dwa lata darmowych aktualizacji paczki The One.
Paczkę The One możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek jesteś. Możesz ją zsynchronizować z Lightroom Mobile na swoim telefonie z systemem Apple iOS i Google Android za pośrednictwem chmury Adobe Creative Cloud.

new horizons platformy
Co inni piszą o The One?

OPINIE KLIENTÓW

Ania
Długo szukałam wtyczek lub akcji, które przyśpieszą obróbkę zdjęć i w końcu trafiłam 🙂 Moja praca skróciła się o 2/3, a większość wykonuję w LR. Czasem w ogóle nie włączam PS! Polecam wszystkim – pięknie opisane, film instruktażowy też nie pozostawia z pytaniami.

Ania
JPPHOTO.PL
Świetna paczka. Mega przyspieszają obróbkę zdjęć. Każdy powinien je mieć!

JPPHOTO.PL
Dawid
Pakiet mistrzostwo! Wszystko przejrzyste, intuicyjne przez co obróbka jest dużo łatwiejsza i szybsza. Polecam!

Dawid
Tomasz
Dobre narzędzie. Nie tylko przyspieszyło mi pracę, ale również otworzyło oczy na nowe możliwości obróbki. Zdecydowanie polecam.

Tomasz
Artjaniphoto
Nic ująć nic dodać , fajny pakiet pomocny dla pro fotografów!! Po zakupie szybciej przygotowuje materiał dla klientów 🙂 POLECAM !!!

Artjaniphoto
Paweł
Zakup pakietu The One to był przełom w mojej pracy. Zestaw uczynił ją bardziej intuicyjną i szybszą. Bardzo wszystkim polecam. Super robota Paweł

Paweł

Co zawiera paczka z presetami


– 82 presety narzędziowe (pliki XMP) //do Lightroom 6+, Lightroom Classic 12+, Lightroom Mobile 8+ /Android/, Photoshop Adobe Camera Raw 15+

– 27 ustawienia korekt lokalnych //do Lightroom Classic i Photoshop Adobe Camera Raw

– Automatyczne inteligentne presety, które usuwają szum i wyostrzają zdjęcia. Aktualnie obsługiwane aparaty:
SONY (A7, A7II, A7III, A7IV, A7RIII, A7RIV, A7RV, A9, A9II, A1, A6000, A6100, A6300, A6400, ZV-E10, A99II, RX100 IV)
NIKON (Z fc, Z5, Z6, Z6II, Z7, Z7II, Z30, Z50, D500, D750, D850, D3400, D5300, D5600, D7000, D7100, D7200, D7500, D4s)
CANON (5D II, 5D III, 5D IV, 6D, 6D II, 7D, 7D II, 80D, 90D, 77D, EOS RP, EOS R, EOS R3, EOS R5, EOS R6, EOS R6 II, EOS R7, EOS R10, EOS M50 I/II, 1300D)
FUIJ (X-T3, X-T4, X-T5, X-H2, X-H2s, X100V, X-T20)
OLYMPUS (OM-1, OM-D E-M5 III, OM-D E-M10 II, OM-D E-M10 III)
PENTAX (K-1, K-1 Mk II, K-3 III, K-70, KP)
DJI Mini 3 Pro RAW 48MP
PANASONIC Lumix (GH6, DC-G9)
*Wsparcie dla większej liczby aparatów zostanie dodane w przyszłych aktualizacjach. Jeśli Twój aparat nie znajduje się na liście, śmiało napisz do mnie na Instagramie @slowikinspiruje, a postaram się dodać go w kolejnej aktualizacji.

– 17 presetów zawierających efekty specjalne takie jak wycieki światła i flary // (pliki XMP) //do Lightroom 5+, Lightroom Classic 11+, Lightroom Mobile 7+ /Android/, Photoshop Adobe Camera Raw 14+

– 2 specjalne startowe profile do Apple ProRAW (pliki XMP) //do Lightroom 5+, Lightroom Classic 11+, Lightroom Mobile 7+ /Android/, Photoshop Adobe Camera Raw 14+

Presety są niezwykle uniwersalne i działają na różnych typach zdjęć.


Ta kolekcja presetów i narzędzi opiera się na podejściu „jakość ponad ilość”, a wszystkie presety i narzędzia zostały dokładnie przetestowane na dużej liczbie zdjęć z aparatów Sony, Canon, Nikon, Fuji, Olympus, Panasonic, Pentax czy DJI.
Zmień swoje zdjecia w profesjonalne fotografie — bez wysiłku! Dzięki tej wyjątkowej paczce, twoje zdjęcia nabiorą nowego wymiaru.

Kup presety The One

Zobacz jak działa paczka The One!


Wykorzystaj w pełni presety The One dzięki ponad 60-minutowemu szkoleniu, w którym pokazuję jak działają wszystkie narzędzia i jak z nich korzystać.

ZOBACZ MOJE INNE PRESETY


Od 17 lat edytuję zdjęcia w Adobe Photoshop Lightroom i od wielu lat tworzę presety / filtry do Lightroom, które używam każdego dnia. Każdego dnia widzę, jak używanie presetów pozwala mi zaoszczędzić czas poświęcony na edycję zdjęć, a także pozwala zachować ich spójny styl.

SŁOWIK INSPIRUJE


Zapraszam Cię na mój kanał YouTube oraz Instagram, gdzie dziele się swoją wiedzą o fotografii, edycji zdjęć i podróżach.

YouTube Instagram

porady fotograficzne pasja fotografowania