Subtelne zniekształcenia optyczne

SOLARIS


W wyjątkowy sposób wykadruj zdjęcie za pomocą pięknych nakładek pierwszego planu.

Twój wyjątkowy styl


Od początków mojego zainteresowania fotografią, często między fotografowaną osobą a obiektywem używam jakiegoś rodzaju rozpraszacza światła, np. szklanego elementu z żyrandola, kawałka materiału czy ognia z zapalniczki. Dzięki temu mogę skupić uwagę na głównym obiekcie, lekko dodać klimatu do fotografii albo lekko zakryć mniej interesujące części kadru.

Specjalnie przygotowane nakładki do Photoshopa w tym pakiecie oferują unikalny sposób na budowanie zainteresowania na zdjęciu oraz zaakcentowanie lub zmiękczenie części kadru. Znajdziesz tu delikatne i ciepłe rozmycia dodające charakteru twojemu zdjęciu.

Zawartość paczki


  • 47 wyjątkowych zniekształceń optycznych
  • Optycznie uchwycone elementy /przeszkadzajki/ o subtelnych przejściach i ciepłych kolorach
  • Łatwa do użycia akcja do Photoshopa
  • Kompatybilne z Adobe Photoshop CC i Luminar 4, Luminar NEO
  • Paczka zawiera pliki JPG i PNG w wysokiej rozdzielczości
  • Opcjonalnie można pobrać pliki PNG 16-bit ProPhoto

Najwyższa jakość efektów


Wszystkie zniekształcenia optyczne zostały specjalnie sfotografowane, co sprawia, że mają naturalny wygląd i teksturę oraz subtelne przebłyski i załamania światła.

Używasz Lightrooma lub Capture One?
Nie ma problemu. Lightroom oraz Capture One bezproblemowo integrują się z Photoshopem i ułatwiają korzystanie z wyjątkowych zniekształceń optycznych, które zapewnia Solaris.

Używasz Luminar 4?
Nie ma problemu. Luminar 4 ma możliwość używania warstw, więc możesz dodać te piękne zniekształcenia optyczne do swoich zdjęć, ustawiając przenikanie warstwy na Screen.

KUP SOLARIS

Jeśli interesujesz się fotografią to zapraszam na mój kanał YouTube oraz Instagram @slowikinspiruje, gdzie dziele się swoją wiedzą o fotografii i obróbce zdjęć.

fotografia ślubna – zdjęcia portretowe – zdjęcia ze chrztu – sesja rodzinna – sesja kobieca – sesja boho – zdjęcia rustykalne – wycieki światła – light leaks