SŁOWIK INSPIRUJE

Profesjonalne Presety
do Lightroom i Photoshop

Najlepsze presety, profile i narzędzia do Adobe Photoshop Lightroom.

Wszechstronne i ponadczasowe presety

Od 17 lat edytuję zdjęcia w Adobe Photoshop Lightroom i od wielu lat tworzę presety / filtry do Lightroom i Photoshop, których używam każdego dnia. Podczas każdej edycji zdjeć widzę, jak używanie presetów pozwala mi zaoszczędzić czas poświęcony na obróbkę zdjęć, a także pozwala zachować spójny styl edycji.

Odkryj szeroką gamę presetów do Adobe Lightroom oraz Photoshop i znajdź swój unikalny styl. Od minimalistycznych, jasnych i przewiewnych, ciemnych i nastrojowych po style boho, glamour, rustykalny i vintage. Regularnie tworzę nowe presety, inspirowane najnowszymi trendami w fotografii. Presety są kompatybilne z różnymi typami aparatów – od bezlusterkowców, przez lustrzanki, po aparaty w telefonach. Wykorzystuję te presety we wszystkich moich reportażach ślubnych i ze chrztów, sesjach portretowych, sesjach kobiecych oraz zdjęciach krajobrazowych oraz podróżniczych.

Wraz z każdym zestawem presetów otrzymasz także obszerną wiedzę, którą przekazuję w przystępny sposób na moim kanale YouTube "Słowik inspiruje". Tam dzielę się moimi technikami edycji zdjęć i pokazuję, jak efektywnie edytować zdjęcia w Adobe Lightroom i Adobe Photoshop.

TAK PISZĄ UŻYTKOWNICY MOICH PRESETÓW

“Moją amatorską przygodę z programem Lightroom rozpocząłem od wersji 3. Przeszedłem przez wiele kursów online i opanowałem program na swoje potrzeby. Jednak paczka Pawła THE ONE odmieniła totalnie moje podejście do obróbki zdjęć. Rozwój programy w połączeniu z tą paczką daje niesamowite możliwości, łatwość obróbki i przede wszystkim szybkość. Żałuję, że wcześniej jej nie znałem. Polecam w 100%. Rewelacja.”
Tomasz Mreńca - FotoBreak
“Długo szukałam wtyczek lub akcji, które przyśpieszą obróbkę zdjęć i w końcu trafiłam. Moja praca skróciła się o 2/3, a większość wykonuję w LR. Czasem w ogóle nie włączam PS! Polecam wszystkim – pięknie opisane, film instruktażowy też nie pozostawia z pytaniami.”
Ania
“Znakomite narzędzia, wydajnie usprawniające pracę w LR. Wszystko klarownie wyjaśnione przez Pawła w filmach instruktażowych. Z wielką przyjemnością korzystam z paczki THE ONE. Dzięki presetom edycja w LR stała się bardziej intuicyjna. Presety z paczki THE ONE są świetne w połączeniu z presetami kolorystycznymi Pawła, szczególnie Harmony One. Gorąco polecam.”
Rafał Karwacki

Piękne zniekształcenia optyczne

Specjalnie organiczne nakładki do Adobe Photoshop zapewniają unikalne możliwości wzbogacenia Twoich zdjęć, pozwalając na budowanie zainteresowania i podkreślanie lub łagodzenie wybranych elementów kadru. Oferują zarówno subtelne, kryształowe rozmycia, które delikatnie urozmaicają obraz, jak i intensywne efekty, które nadadzą Twoim zdjęciom wyrazisty i odważny charakter.

PLIKI LUT

LUT, czyli Look Up Table, to narzędzie edycji obrazu, które służy jako gotowy filtr kolorystyczny. Po nałożeniu, LUT zmienia paletę barw filmu lub zdjęcia, nadając im wyjątkowy charakter. To rozwiązanie jest cenione zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów, umożliwiając szybkie i efektywne uzyskanie pożądanych efektów wizualnych.

Pliki LUT, zazwyczaj w formacie .cube, są kompatybilne z wieloma popularnymi programami do edycji, takimi jak Adobe Photoshop, Luminar, Premiere Pro, Final Cut Pro, DaVinci Resolve, Sony Vegas czy Avid. Ich uniwersalność ułatwia pracę w różnych środowiskach edycyjnych, umożliwiając łatwe osiągnięcie spójności stylistycznej między różnymi projektami.

@slowikinspiruje

Zapraszam Cię na mój kanał YouTube "SŁOWIK INSPIRUJE”, gdzie odkryjesz tajniki edycji zdjęć i podejrzysz kulisy moich sesji zdjęciowych. Zabiorę Ciebie też na fascynujące podróże fotograficzne, gdzie razem poszukamy najpiękniejszych kadrów.

YouTube

Mój kanał
Słowik inspiruje

Masz pytanie?

pawel@slowik.eu

Instagram

Dołącz do mnie.
Zobacz kulisy!