fbpx

Wyjątkowe presety, profile i narzędzia do Adobe Lightroom

Wszechstronne i ponadczasowe presety dla fotografa.


Od 15 lat edytuję zdjęcia w Adobe Lightroom oraz tworzę presety, profile i narzędzia do Lightroom oraz używam ich, bo wiem, jak radykalnie może to zaoszczędzić czas edycji zdjęć, a także pozwala zachować spójny styl edytowanych zdjęć.
Wybierz spośród szerokiej gamy presetów do Lightroom i znajdź swój własny styl. Od ciemnych i nastrojowych, minimalistycznych, jasnych i przewiewnych, pomarańczowych i turkusowych po style boho, glamour, rustykalny i vintage, nieustannie tworzę nowe presety, które są zgodne z najnowszymi trendami fotograficznymi. Moje presety pasują do zdjęć robionych bezlusterkowcami, lustrzankami oraz do zdjęć robionych aparatem w każdym telefonie.
Presetów używam na wszystkich moich reportażowych zdjęciach ślubnych, przy wszystkich sesjach portretowych, jak też do zdjęć z wypraw, które możesz zobaczyć na moim Instagramie @slowikinspiruje.

Do wszystkich presetów dostajesz także dużą dawkę wiedzy, którą w łatwy sposób przekazuję ci moim kanale YouTube. Na kanale tym uczę edycji zdjęć oraz pokazuję jak wykorzystuje presety w Adobe Lightroom.

PIĘKNE ZNIEKSZTAŁCENIA OPTYCZNE


Specjalnie przygotowane nakładki do Adobe Photoshop oferują unikalny sposób na budowanie zainteresowania na zdjęciu oraz zaakcentowanie lub zmiękczenie części kadru. Znajdziesz tu subtelne kryształowe rozmycia jak też te bardziej drapieżne dodające charakteru twojemu zdjęciu.

Słowik inspiruje.


Jeśli interesujesz się fotografią to zapraszam na mój kanał YouTube oraz Instagram, gdzie dziele się swoją wiedzą o fotografii i obróbce zdjęć.

YouTube Instagram

porady fotograficzne pasja fotografowania