fbpx

Wyjątkowe presety, profile i narzędzia do Adobe Lightroom i Photoshop

Wszechstronne i ponadczasowe presety dla fotografa.


Od 17 lat edytuję zdjęcia w Adobe Photoshop Lightroom i od wielu lat tworzę presety / filtry do Lightroom, które używam każdego dnia. Każdego dnia widzę, jak używanie presetów pozwala mi zaoszczędzić czas poświęcony na edycję zdjęć, a także pozwala zachować ich spójny styl.
Wybierz spośród szerokiej gamy presetów do Lightroom i znajdź swój własny styl. Od ciemnych i nastrojowych, minimalistycznych, jasnych i przewiewnych, pomarańczowych i turkusowych po style boho, glamour, rustykalny i vintage, nieustannie tworzę nowe presety, które są zgodne z najnowszymi trendami fotograficznymi. Moje presety pasują do zdjęć robionych bezlusterkowcami, lustrzankami oraz do zdjęć robionych aparatem w każdym telefonie.
Presetów używam na wszystkich moich reportażowych zdjęciach ślubnych, przy wszystkich sesjach portretowych, jak też do zdjęć z wypraw, które możesz zobaczyć na moim Instagramie @slowikinspiruje.

Do wszystkich presetów dostajesz także dużą dawkę wiedzy, którą w łatwy sposób przekazuję ci moim kanale YouTube. Na kanale tym uczę edycji zdjęć oraz pokazuję jak wykorzystuje presety w Adobe Lightroom.

PIĘKNE ZNIEKSZTAŁCENIA OPTYCZNE


Specjalnie przygotowane nakładki do Adobe Photoshop oferują unikalny sposób na budowanie zainteresowania na zdjęciu oraz zaakcentowanie lub zmiękczenie części kadru. Znajdziesz tu subtelne kryształowe rozmycia jak też te bardziej drapieżne dodające charakteru twojemu zdjęciu.

PLIKI LUT


LUT to z angielskiego Look Up Table, można najprościej zdefiniować go jako gotowy filtr, który po nałożeniu sprawia, że wszystkie kolory na filmie czy zdjęciu przybierają określoną barwę.

Pliki LUT są kompatybilne z Adobe Photoshop, Luminar, Premiere Pro, Final Cut Pro, DaVinci Resolve, Sony Vegas, Avid i innymi dlatego, że jest to plik uniwersalny z rozszerzeniem .cube.

Daj 15% rabatu, otrzymaj kupon o wartości 15zł.

Zaproś znajomego za pośrednictwem Facebooka, Twittera lub e-maila, a otrzyma on rabat 15% na swoje pierwsze zamówienie presetów w sklepie, a Ty dostaniesz bon 15zł do wykorzystania w sklepie, jako małe podziękowanie, kiedy znajomy opłaci swoje zamówienie.

Słowik inspiruje.


Jeśli interesujesz się fotografią to zapraszam na mój kanał YouTube oraz Instagram, gdzie dziele się swoją wiedzą o fotografii i obróbce zdjęć.

YouTube Instagram

porady fotograficzne pasja fotografowania