Planet Earth

Subtelna estetyka zdjęć w klimacie rustykalnym i boho.

Klimatyczne odcienie kolorów, które pięknie opowiadają historię.


Ta kolekcja narzędzi i presetów o subtelnych ziemistych odcieniach do Adobe Lightroom i Photoshop ACR opiera się na podejściu „jakość ponad ilość”, a wszystkie presety i narzędzia zostały dokładnie przetestowane na dużej liczbie zdjęć ślubnych, zdjęć z sesji portretowych i rodzinnych, reportaży ze chrztów, fotografii lifestylowej oraz zdjęć podróżniczych. Presety te świetnie sprawdzają się w klimatach boho i rustykalnych. Bez problemu uzyskasz niesamowitą i profesjonalną obróbkę. Presety Planet Earth nie tylko zapewnią wyjątkową paletę kolorów Twoim zdjęciom, ale także pomogą odzyskać szczegóły, które mogły zostać utracone.

Nadaj swoim zdjęciom subtelnego klimatu w odcieniach planety ziemi — bez wysiłku! Dzięki tej wyjątkowej paczce presetów i narzędzi do Adobe Lightroom i Photoshop ACR twoje zdjęcia nabiorą nowego wymiaru.

Kup Presety Planet Earth

kolory ziemi presety lightroom

Presety opracowane dla Adobe Lightroom i Photoshop ACR


Wszystkie presety są kompatybilne z Adobe Lightroom, Lightroom Classic (pliki XMP) oraz Lightroom Classic w wersji do 7.2 (pliki lrtemplate).
Presety są także kompatybilne z aplikacją mobilną Lightroom na iOS i Androida.
Te presety będą działały również z programem Adobe Camera Raw (ACR) w wersji 10.3 lub nowszej – oznacza to, że możesz także używać presetów w programie Adobe Photoshop.

Adobe Lightroom
lightroom adobe cloud
Jeśli chcesz łatwo edytować zdjęcia i mieć je bezpieczne w chmurze oraz dostępne na innych urządzeniach, Adobe Lightroom umożliwia korzystanie z presetów Planet Earth na dowolnym urządzeniu.

Adobe Lightroom Classic
adobe lightroom classic presety
Obejrzyj wideo i zobacz, jak używam presetów Planet Earth w najbardziej wszechstronnej wersji Adobe Lightroom.

Lightroom Mobile
lightroom mobile presety
Jeśli robisz zdjęcia i edytujesz je na telefonie, możesz skorzystać z ustawień wstępnych / presetów Planet Earth w aplikacji Lightroom Mobile, aby z łatwością ulepszyć swoje ujęcia.

Adobe Camera Raw
photoshop acr presety
Edycja zdjęć w Adobe Photoshop otwiera nowy świat możliwości, a presety / ustawienia wstępne Planet Earh integrują się bezpośrednio z Adobe Camera Raw.

obrobka boho lightroom presety
presety lightroom boho sesja portretowa
rustykalne presety lightroom sesja ślubna tatry

Presety, które tworzą piękne wspomnienia.
Portrety, zdjęcia ślubne boho i rustykalne, zdjęcia z chrztu lub piękne zdjęcia podróżnicze, lifestylowe sesje rodzinne i zdjęcia kobiece. Bez względu na to, jakie zdjęcia robisz, ta paczka presetów i narzędzi do Adobe Lightroom i Photoshop ACR została zaprojektowana z myślą o pięknych zdjęciach!

Odkryj na nowo estetykę filmu.
Wprowadź magiczny akcent klasycznego filmu analogowego do cyfrowej ciemni w Adobe Lightroom. Presety Planet Earth charakteryzują się upiększaniem palety kolorów natury i tworzeniem subtelnej delikatnie wyblakłej estetyki zdjęć. Twoje zdjęcia będą wyglądały oszałamiająco za jednym kliknięciem.

Lightroom Classic i Lightroom Mobile
Niezależnie od tego, czy edytujesz swoje zdjęcia na wysokiej klasy komputerowej stacji roboczej, czy na telefonie czekając na lot, pomogę Ci zainstalować i zastosować moje presety do zdjęć. Bądź kreatywny, gdziekolwiek jesteś.

Co zawiera paczka z presetami


– 16 presetów (pliki XMP) //do Lightroom 1.3+, Lightroom Classic 7.5+, Lightroom Mobile 5.2+ /Android/, Photoshop Adobe Camera Raw 10.5+ /Windows i Mac/

– 17 profil (plik XMP) //do Lightroom 1.3+, Lightroom Classic 7.5+, Lightroom Mobile 5.2+ /Android/, Photoshop Adobe Camera Raw 10.5+ /Windows i Mac/

– 16 presetów (pliki .lrtemplate) //do Lightroom Classic w wersji do 7.2

– 16 presetów (pliki DNG) //do darmowej wersji Lightroom Mobile /iOS i Android/

Przykłady Przed i Po

Kup Presety Planet Earth

Jeśli interesujesz się fotografią to zapraszam na mój kanał YouTube oraz Instagram @slowikinspiruje, gdzie dziele się swoją wiedzą o fotografii i obróbce zdjęć.

fotografia ślubna – sesje portretowe – fotografia chrztu – rodzinna sesja lifestylowa – preset do zdjęć – sesja kobieca – zdjęcia podróżnicze – presety ślubne – plener ślubny