fbpx

Planet Earth

Subtelna estetyka zdjęć w klimacie rustykalnym i boho.

Klimatyczne odcienie kolorów, które pięknie opowiadają historię.


Ta kolekcja narzędzi i presetów o subtelnych ziemistych odcieniach do Adobe Lightroom i Photoshop ACR opiera się na podejściu „jakość ponad ilość”, a wszystkie presety i narzędzia zostały dokładnie przetestowane na dużej liczbie zdjęć ślubnych, zdjęć z sesji portretowych i rodzinnych, reportaży ze chrztów, fotografii lifestylowej oraz zdjęć podróżniczych. Presety te świetnie sprawdzają się w klimatach boho i rustykalnych. Bez problemu uzyskasz niesamowitą i profesjonalną obróbkę. Presety Planet Earth nie tylko zapewnią wyjątkową paletę kolorów Twoim zdjęciom, ale także pomogą odzyskać szczegóły, które mogły zostać utracone.

Nadaj swoim zdjęciom subtelnego klimatu w odcieniach planety ziemi — bez wysiłku! Dzięki tej wyjątkowej paczce presetów i narzędzi do Adobe Lightroom i Photoshop ACR twoje zdjęcia nabiorą nowego wymiaru.

Kup Presety Planet Earth
presety lightroom rustykalne bohorustykalne boho presety lightroom photoshop

kolory ziemi presety lightroom

Presety opracowane dla Adobe Lightroom i Photoshop ACR


Wszystkie presety są kompatybilne z Adobe Lightroom, Lightroom Classic (pliki XMP) oraz Lightroom Classic w wersji do 7.2 (pliki lrtemplate).
Presety są także kompatybilne z aplikacją mobilną Lightroom na iOS i Androida.
Te presety będą działały również z programem Adobe Camera Raw (ACR) w wersji 10.3 lub nowszej – oznacza to, że możesz także używać presetów w programie Adobe Photoshop.

Adobe Lightroom
lightroom adobe cloud
Jeśli chcesz łatwo edytować zdjęcia i mieć je bezpieczne w chmurze oraz dostępne na innych urządzeniach, Adobe Lightroom umożliwia korzystanie z presetów Planet Earth na dowolnym urządzeniu.

Adobe Lightroom Classic
adobe lightroom classic presety
Obejrzyj wideo i zobacz, jak używam presetów Planet Earth w najbardziej wszechstronnej wersji Adobe Lightroom.

Lightroom Mobile
lightroom mobile presety
Jeśli robisz zdjęcia i edytujesz je na telefonie, możesz skorzystać z ustawień wstępnych / presetów Planet Earth w aplikacji Lightroom Mobile, aby z łatwością ulepszyć swoje ujęcia.

Adobe Camera Raw
photoshop acr presety
Edycja zdjęć w Adobe Photoshop otwiera nowy świat możliwości, a presety / ustawienia wstępne Planet Earh integrują się bezpośrednio z Adobe Camera Raw.

obrobka boho lightroom presety
presety lightroom boho sesja portretowa
rustykalne presety lightroom sesja ślubna tatry

Presety, które tworzą piękne wspomnienia.
Portrety, zdjęcia ślubne boho i rustykalne, zdjęcia z chrztu lub piękne zdjęcia podróżnicze, lifestylowe sesje rodzinne i zdjęcia kobiece. Bez względu na to, jakie zdjęcia robisz, ta paczka presetów i narzędzi do Adobe Lightroom i Photoshop ACR została zaprojektowana z myślą o pięknych zdjęciach!

Odkryj na nowo estetykę filmu.
Wprowadź magiczny akcent klasycznego filmu analogowego do cyfrowej ciemni w Adobe Lightroom. Presety Planet Earth charakteryzują się upiększaniem palety kolorów natury i tworzeniem subtelnej delikatnie wyblakłej estetyki zdjęć. Twoje zdjęcia będą wyglądały oszałamiająco za jednym kliknięciem.

Lightroom Classic i Lightroom Mobile
Niezależnie od tego, czy edytujesz swoje zdjęcia na wysokiej klasy komputerowej stacji roboczej, czy na telefonie czekając na lot, pomogę Ci zainstalować i zastosować moje presety do zdjęć. Bądź kreatywny, gdziekolwiek jesteś.

Co zawiera paczka z presetami


– 16 presetów (pliki XMP) //do Lightroom 1.3+, Lightroom Classic 7.5+, Lightroom Mobile 5.2+ /Android/, Photoshop Adobe Camera Raw 10.5+ /Windows i Mac/

– 17 profil (plik XMP) //do Lightroom 1.3+, Lightroom Classic 7.5+, Lightroom Mobile 5.2+ /Android/, Photoshop Adobe Camera Raw 10.5+ /Windows i Mac/

– 16 presetów (pliki .lrtemplate) //do Lightroom Classic w wersji do 7.2

– 16 presetów (pliki DNG) //do darmowej wersji Lightroom Mobile /iOS i Android/

Przykłady Przed i Po

presety boho sesja portretowa lightroom obróbka
piękne presety bpiękne presety boho lightroomoho lightroom
presety boho chrzest lightroom
presety rustykalne lightroom tatry góry sesja ślubna
Najlepsze presety boho lightroom
presety do lightroom boho rustykalne Adobe
Kup Presety Planet Earth

Jeśli interesujesz się fotografią to zapraszam na mój kanał YouTube oraz Instagram @slowikinspiruje, gdzie dziele się swoją wiedzą o fotografii i obróbce zdjęć.

fotografia ślubna – sesje portretowe – fotografia chrztu – rodzinna sesja lifestylowa – preset do zdjęć – sesja kobieca – zdjęcia podróżnicze – presety ślubne – plener ślubny