sesja ślubna góry tatry presety
Lightroom presety kodak aerochrome film
polskie presety do lightroom

Zostań beta testerem presetów do Adobe Lightroom!


Teraz także Ty możesz zostać testerem moich jeszcze niewydanych presetów do Adobe Lightroom.

Bycie beta testerem presetów do Adobe Lightroom ma wiele zalet. Przede wszystkim, jako beta tester masz możliwość przetestowania moich nowych presetów, profili i narzędzi do Lightroom przed innymi użytkownikami. Możesz także mieć wpływ na ich rozwój, dzieląc się swoimi uwagami i sugestiami ze mną.

Jako beta tester otrzymujesz dostęp do wczesnych wersji presetów, co pozwala Ci na eksperymentowanie z nimi przed ich oficjalnym wydaniem. Możesz również zapoznać się z różnymi wersjami i wariantami presetów, jeśli takowe są, co pozwoli Ci na lepsze wykorzystanie ich podczas Twojej edycji.

Co więcej, jako beta tester otrzymasz w prezencie finalną wersję paczki presetów w zamian za swoją opinię i sugestie. To nie tylko korzystne dla Ciebie, ale również dla wszystkich przyszłych użytkowników, ponieważ Twoje uwagi pomogą w ulepszeniu presetów i dostosowaniu ich do potrzeb użytkowników.

Ogólnie rzecz biorąc, bycie beta testerem presetów do Adobe Lightroom to świetny sposób na przetestowanie nowych presetów, rozwijanie swoich umiejętności edycji oraz wpływanie na ich rozwój.


Co trzeba zrobić, by zapisać się do testów?


Wyślij od 3 do 5 zdjęć w postaci plików RAW poprzez Dropbox klikając tutaj.
Ważne by pliki RAW miały nazwy wedle wzoru: NumerZdjecia-ImieNazwisko-StronaWWW-LoginInstagram-NazwaPresetow.raw, gdzie oczywiście raw to będzie rozszerzenie pliku jaki macie w swoim aparacie a w nazwę presetów napisz jakich presetów dotyczy prośba. Sprawdź czy dobrze wpisałeś nazwę strony www i profilu na Instagram, dzięki temu będę mógł się z Tobą skontaktować. Odpowiem na wybrane zgłoszenia.
Jeśli wybiorę właśnie Twoje zdjęcia do edycji przy pomocy jednej z moich paczek, to mogą pojawić się one jako zdjęcia pokazowe (przed i po) na stronie www tych presetów wraz z Twoim imieniem i nazwiskiem oraz linkiem do Twojej strony www albo profilu w social mediach. Zdjęcia też mogą pojawić się w filmie na moim kanale YouTube gdzie pokażę jak je edytuję wykorzystując moje presety.
Otrzymasz też dostęp do wersji testowej paczki, jeszcze przed jej wydaniem byś mógł ją przetestować na swoich zdjęciach i ew. przesłać swoje uwagi.
Po wydaniu wersji finalnej jako pierwszy też dostaniesz do niej darmowy dostęp.

Dzięki za Twój wkład w rozwój presetów!
Paweł Słowik


ZOBACZ MOJE PRESETY


Od 17 lat edytuję zdjęcia w Adobe Photoshop Lightroom i od wielu lat tworzę presety / filtry do Lightroom, które używam każdego dnia. Każdego dnia widzę, jak używanie presetów pozwala mi zaoszczędzić czas poświęcony na edycję zdjęć, a także pozwala zachować ich spójny styl.

Słowik inspiruje


Zapraszam Cię na mój kanał YouTube oraz Instagram, gdzie dziele się swoją wiedzą o fotografii, edycji zdjęć i podróżach.

YouTube Instagram

porady fotograficzne pasja fotografowania