fbpx

Life Will Go On

Magia czerni i bieli za pomocą kilku kliknięć!


Tworzenie pięknych czarno-białych zdjęć nigdy nie było łatwiejsze! Moje presety Life Will Go On BW usuwają kolory, dodają kontrast i nadają zdjęciom zupełnie nowy wygląd.
Usunięcie koloru to skuteczny sposób uproszczenia obrazu przy jednoczesnym zwróceniu większej uwagi na fotografowany obiekt. Nie przejmuj się kolorem i skupiaj się bardziej na tonie, stylu, świetle i kompozycji.
Te presety są dla Ciebie, byś tworzył czarno białe arcydzieła!

Kup Presety Life Will Go On
Presety BW Adobe Lightroom

Najlepsze Darmowe presety Lightroom CC Adobe

Presety opracowane dla Adobe Lightroom i Photoshop ACR


Wszystkie presety są kompatybilne z Adobe Lightroom, Lightroom Classic (pliki XMP) oraz Lightroom Classic w wersji do 7.2 (pliki lrtemplate).
Presety są także kompatybilne z aplikacją mobilną Lightroom na iOS i Androida.
Te presety będą działały również z programem Adobe Camera Raw (ACR) w wersji 10.3 lub nowszej – oznacza to, że możesz także używać presetów w programie Adobe Photoshop.

najlepsze presety lightroom
presety lightroom dla fotografa
darmowy preset

Presety te są niezwykle uniwersalne!


Ta kolekcja czarno białych presetów do Adobe Lightroom opiera się na podejściu „jakość ponad ilość”, a wszystkie presety zostały dokładnie przetestowane na dużej liczbie zdjęć ślubnych, zdjęć z sesji portretowych i rodzinnych. Nadają się też świetnie do reportaży ze chrztów oraz zdjęć z podróży.
Uczyń swoje zdjęcia czarno białymi arcydziełami — bez wysiłku! Dzięki tej wyjątkowej paczce 12 presetów twoje zdjęcia nabiorą nowego czarno białego wymiaru.

Presety dla każdej fotografii
Portrety ślubne lub piękne krajobrazy. Śluby boho, sesje rodzinne, podróże i zdjęcia kobiece. Bez względu na to, jakie zdjęcia tworzysz, te czarno białe presety do Adobe Lightroom oraz Photoshop ACR zostały zaprojektowane z myślą o Tobie!

Lightroom Classic i Lightroom Mobile
Niezależnie od tego, czy edytujesz swoje zdjęcia na wysokiej klasy komputerowej stacji roboczej, czy na telefonie czekając na lot, pomogę Ci zainstalować i zastosować moje presety do zdjęć. Bądź kreatywny, gdziekolwiek jesteś.

Wyjątkowe czarno białe zdjęcia
Ten zestaw presetów Life Will Go On BW został starannie opracowany przez profesjonalnego fotografa we współpracy z fotografami z całego świata. Ten ekskluzywne presety nie tylko przekształcają Twoje zdjęcia w czarno-białe, ale dodają im bogatego stylu i charakteru, którego nie znajdziesz nigdzie indziej!

Ponadczasowa fotografia
Trendy w kolorze pojawiają się i znikają, ale czarno-biała fotografia jest ponadczasowa. Moje presety do Adobe Lightroom nadają zdjęciom wyglądu retro, utrudniając stwierdzenie, czy zostało ono zrobione wczoraj, czy kilkadziesiąt lat temu.

Co zawiera paczka z presetami


– 14 presetów (pliki XMP) //do Lightroom 1.3+, Lightroom Classic 7.5+, Lightroom Mobile 5.2+ /Android/, Photoshop Adobe Camera Raw 10.5+ /Windows i Mac/

– 2 profile (pliki XMP) //do Lightroom 1.3+, Lightroom Classic 7.5+, Lightroom Mobile 5.2+ /Android/, Photoshop Adobe Camera Raw 10.5+ /Windows i Mac/

– 13 presetów (pliki lrtemplate) //do Lightroom Classic w wersji do 7.2

– 13 presetów (pliki DNG) //do darmowej wersji Lightroom Mobile /iOS i Android/

– 3 specjalne presety dodające dodatkowego klimatu do czarno białych presetów (pliki XMP, lrtemplate i DNG)

Przykłady Przed i Po

breathe-01breathe-02
one-day-i-01one-day-i-02
in-my-arms-01in-my-arms-02
together-01together-02
ship-of-fools-01ship-of-fools-02
life-will-go-on-01life-will-go-on-02
Kup Presety Life Will Go On

Jeśli interesujesz się fotografią to zapraszam na mój kanał YouTube oraz Instagram @slowikinspiruje, gdzie dziele się swoją wiedzą o fotografii i obróbce zdjęć.

fotografia ślubna – zdjęcia portretowe – zdjęcia ze chrztu – sesja rodzinna – preset do zdjęć na insta